top of page

KULLANIM ŞARTLARI

Bodrum Taze Balık’a hoş geldiniz. BU İNTERNET SİTESİNİ, KULLANMADAN ÖNCE LÜTFEN AŞAĞIDAKİ KULLANIM KOŞULLARINI DİKKATLİCE OKUYUNUZ. İşbu Sözleşme ("Sözleşme"), siz ve Bodrum taze balık Kısaca("Bodrum taze balık ") arasında akdedilecek bir sözleşmedir; Siteyi kullanabileceğiniz ve Bodrum taze balık  hizmetlerinden faydalanabileceğiniz şart ve koşulları belirtir. Söz konusu hizmetler arasında ürün siparişlerinin işlenmesi ve teslimatı ("Bodrum taze balık Hizmetleri") bulunmaktadır. Bodrum taze balık Kurumsal Müşteri Hizmetleri için özel şartlar işbu Sözleşmenin son bölümündedir; şart ekleri, uygulanabildiği veya tutarsız görüldüğü durumlarda söz konusu şartları hükümsüz kılar. Bodrum taze balık Hizmeti ve Sitesini kullanımınız, aşağıda belirtilen şart ve koşulları kabul ettiğinizi gösterir. Tüm şart ve koşulları kabul etmiyorsanız, Siteyi veya Bodrum taze balık Hizmetlerini kullanmayınız.

 

İşbu Sözleşme veya Site hakkında herhangi bir sorunuz olursa, lütfen Sitemizin "İletişim" bölümünde bulunan info@bodrumtazebalik.com adresine mail atınız veya +90 546 197 13 00 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri ekibimizi arayınız.

 

Bodrum Taze Balık Müşteri Memnuniyet Garantisi

Tüm ürün ve hizmetlerimiz, %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile desteklenmektedir. Herhangi bir sebepten ötürü ürün ve hizmetlerimizden memnun kalmazsanız, istekleriniz doğrultusunda gerekli düzeltmeleri yapmak isteriz. Tek yapmanız gereken +90 546 197 13 00 numaralı telefondan bizi aramak, info@bodrumtazebalik.com adresi üzerinden bize ulaşmaktır. Bozulan ürünlerin iadesi için teslimat tarihinden itibaren veya ürün üzerinde yazılı olan son kullanma tarihine kadar -hangisi daha önce gerçekleşir ise- yedi güne sahipsiniz. Bodrum taze balık, ürün değişimi veya alacak belgesi temin etmeden önce memnun kalmadığınız ürünün iadesini talep edebilir.

 

Bodrum Taze Balık Hizmetleri

Site üzerinden sipariş verme: Siparişlerin, teslimatın yapılabilmesi için işlem kapanış saatinden önce alınması gereklidir (Ayrıntılar için aşağıdaki Ürün Teslimatı bölümüne bakınız). Sipariş işleminizi sürdürürken, uygun iletim pencereleri, ilgili teslimat ücretleri ve promosyonlar ekranda görüntülenecektir. Teslimat tarihinizden bir hafta önce de dahil olmak üzere herhangi bir zamanda sipariş verebilirsiniz. Söz konusu teslimata ilişkin olarak postalanan işlem kapanış saatine kadar, İnternet üzerinden (Sitedeki "Hesabınız" bölümünden) mevcut bir siparişi değiştirebilirsiniz (ürüne ekleme ve silme, süre ve teslimat zamanını değiştirme ve siparişi iptal etme dahil). Teslimat ve işlem kapanış saatlerini görüntülemek için, sitenin Teslimat Bilgisi bölümünü ziyaret ediniz. Değiştirilen siparişlerin fiyat değişikliğine tabi olacağını ve teslimat tarihi değişikliğinin, istediğiniz ürünlerin stoklarda bulunup bulunmadığı konusunda garanti vermeyeceğini unutmayınız. Sitenin "Hesabınız" bölümü aracılığıyla veya postalama saatleri içerisinde +90 538 331 71 37 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri Departmanımızı aramak suretiyle siparişlerinizi iptal edebilirsiniz. Müşteri Hizmet saatleri için lütfen sitenin "İletişim" bölümüne bakınız. Gerekli işlem kapanış saatinden sonra yapılan sipariş iptali, (A) çabuk bozulabilir ürününüzün toplam TL fiyatının %100'üne (çabuk bozulan ürünler öncelikli sıralamaya alındığından ve tazelikleri garanti edildiğinden) ve buna ek olarak (B) dayanıklı ürünlerinizin toplam TL fiyatının %25'ine tekabül eden oranda stoklama ücretinin talep edilmesi ile sonuçlanacaktır.

 

Fiyat ve Sağlanabilirlik:

Bodrum taze balık 'da müşterilere en iyi ürünü en iyi fiyata sunma ilkesini benimsemiş bulunmaktayız. Teslimat adresinizin yakın çevresindeki rekabete kıyasla daha uygun fiyatlar sunmak için çabalıyoruz. Belirli ürünlerin fiyatları, son teslimat adresinize veya sepetinize ürün eklemeden önce seçtiğiniz adrese göre değişiklik gösterebilir. En yüksek kaliteyi güvence altına almak için her gün taze ürün satın alıyoruz. Hedefimiz her siparişte %100 kaliteyi elde etmek ancak ürünlerimizin çabuk bozulabilir yapısı göz önüne alındığında ürünler, zaman zaman kontrolümüzün ya da standartlarımızın altındaki kalitenin ötesinde piyasa koşulları nedeniyle sağlanamayabilmektedir. Sipariş ettiğiniz ürüne oldukça benzer bir ürüne sahip olduğumuzda, söz konusu ürünü, sizin istediğiniz ürünün yerine ikame edebiliriz. Bu değişimden memnun kalmazsanız, lütfen info@bodrumtazebalik.com adresinden bize e-posta gönderin. Tüm siparişinizi yerinize getiremezsek, teslimattan önce size ulaşmak için azami çabayı göstereceğiz. Kontrolü tamamladığınızda, toplam fiyatınız yanlışlıkla yanlış fiyat listesi yayınladığımız ürünlerden sipariş vermediğiniz sürece garanti edilmektedir. Bu koşullarda, söz konusu yanlış fiyatlandırılan ürünleri teslim etmeme hakkını saklı tutmaktayız. Böyle bir durum söz konusu olduğunda, sizinle derhal iletişime geçilecek ve tabi ki kredi kartı veya hesabınız değiştirilecektir.

 

Çabuk bozulabilir ürünlerinizi sizin istekleriniz doğrultusunda imal etmemiz, seçmemiz ve ısmarlamamız nedeniyle, alışveriş sepetinizde gördüğünüz, tarafımızca kg/adet bazında belirlenen ürün başına fiyat, tahmini ağırlığa dayalıdır. Söz konusu ürünlere ilişkin nihai fiyat ise yine kontrolün tamamlanması üzerine görüntülenen kg/adet bazındaki fiyata dayalı olacak ancak gerçek fiyat, siparişiniz hazırlanıp tartıldığında belirlenecek ve teslimatla birlikte teslim edilen makbuzda belirtilecektir. Daima ürünlerinizin gerçek ağırlığı ile bağlantılı doğru fiyatları ödersiniz.

 

Lütfen dikkate alınız:

Siparişinizi ya da sipariş etmek istediğiniz ürünün miktarını sınırlandırma hakkını saklı tutmaktayız.

 

Ürün Teslimatı:

Bodrum taze balık, ürünlerinizin kalitesini ve bütünlüğünü korumak için en kısa sürede teslim etmeyi amaçlar. Teslimat sonrasında da söz konusu kalite ve bütünlüğü sürdürmek için, çabuk bozulabilir ürünleri vakit kaybetmeden soğutmanızı veya dondurmanızı öneririz. Ürününüzün (dondurulma süresi hariç), teslimat tarihinden itibaren iki (2) saat boyunca, oda sıcaklığında (78 derece) tazeliğini koruyacağını garanti ederiz. Dondurulmuş ürünler mutlaka derin dondurucuya konmalıdır.

Ürünlerinizi teslim almak için, oturmaya ayrılmış bir daire veya evde yaşıyor olmanız ve sizin ya da kapıcınızın, seçilmiş teslimat saati süresince şoförümüzden ürünü almak için evde/evin yakınlarında olması gerekir. Bunlara ek olarak, Bodrum taze balık verdiğiniz ikinci siparişten sonra, ürününüzü teslim alması için binanızda yaşayanlar arasından alternatif bir alıcı seçebilirsiniz. Söz konusu alternatif alıcı, seçtiğiniz teslimat süresince evde olmazsanız sizin yerinize ürünleri alabilir. Sizin teslimat için kabul ettiğiniz koşul ve şartlar, söz konusu alternatif alıcı için de geçerli olacaktır. Teslimat adresinde ürünleri teslim alan herhangi bir kimse, kesin surette ürünleri almaya yetkili olarak varsayılacaktır. Siz, kapıcınız veya alternatif alıcınız seçtiğiniz teslimat tarihinde evde/evin yakınlarında değil ise, sizinle iletişim kurabilmek için tüm ticari çabayı sarf edeceğiz. Bu durumda siparişiniz iptal edilecek ve yukarıda belirtilen iptal ücretini ödemekle sorumlu olacaksınız.

Bodrum taze balık  dahil olmak üzere birçok ürün grubu için farklı kutu ebatlarına sahiptir. Bu ürünlerin ağırlıkları ve şoförlerimizin sağlıkları göz önüne alındığında, internet sitemizdeki ürün çeşitlilikleri için bazı satın alma limitleri benimsemekteyiz. Ayrıca yine güvenlik ile ilgili olarak, asansörsüz apartmanlarda bulunan ikinci kattan yüksek katlara teslimat yapmamakta ya da ikinci kattan yüksek katlara 3 kutudan teslimatı gerçekleştirememekteyiz. Asansörün bozuk olduğu durumlarda ise şoförlerimiz, ikinci kattan daha yüksek daireler ürün taşımamaktadır. Teknolojimiz, söz konusu limitleri dayatmamaktadır ancak müşterilerimize, bu sınırlılıklara uygun şekilde hareket etmelerini ve siparişleri sınırı aştığında gerekli kısıtlamalarda bulunabileceğimizi belirtiyoruz. Tekrar hatırlatmak gerekirse, bu sınırlandırmalar yalnızca teslimat ekibimizin sağlığı söz konusu olduğunda uygulanmaktadır. Anlayışınız ve katkınız için teşekkür ederiz.

 

Dağıtım personeli, teslimatı müşterilerimize taahhüt ettiğimiz sürede gerçekleştirebilmek için teslimatını yaptıkları ürünleri denetlemekle vakit kaybetmemektedirler. Siparişinizle birlikte aldığınız ürünlerin liste halinde sıralandığı bir fatura da tarafınıza gönderilir. Söz konusu faturanın bir örneği de internet sitemizin Hesabınız adlı bölümünde bulabilirsiniz. Siparişinizde eksik bir ürün var ise lütfen 0216-461 0016 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerini arayın veya info@bodrumtazebalik.com adresinden e-posta ile bize ulaşınız.

 

Uygunsuz hava şartları ve beklenmedik teslimat karışıklıkları söz konusu olduğunda, dağıtım programımızda belirli değişiklikler yapmamız ve dolayısıyla seçmiş olduğunuz teslimat tarihlerini ve saatlerini ertelememiz gerekebilir. Uzun süreli bir erteleme yapıldığında, müşteri hizmetleri temsilcisi, yeni teslimat süresini bildirmek için telefon ya da e-posta yoluyla size ulaşacaktır. Koşullar el verdiği sürece teslimatınız mümkün olan en kısa sürede gerçekleşecektir. Müşterinin rızası olmadığı sürece 9:00'dan önce asla sipariş teslim etmiyoruz. Eğer belirlediğiniz teslimat bölgesi (örneğin; cadde, sokak vb.) ya da günü uygun değil ise, teslimatı gerçekleştirmemiz güçleşebilir. Böyle bir durumda, en ideal teslimat yeri ve/veya tarihini belirlemek için sizinle iletişime geçilecektir.Sadece Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

 

Bodrum taze balık teslimat personeli bahşiş kabul edebilir. Müşterilerin Şoförlere bahşiş verme zorunluluğu bulunmamaktadır ancak olağanüstü bir performans söz konusu olduğunda isteğe bağlı olarak bahşiş verilebilir.

 

Kredi Kartı İle Ödeme: Kredi kartınız ile siparişinizi girdiğinizde veya kapıda kredi kartı ödemesi ile tahsil edilecektir. Belli başlı çabuk bozulabilir ürünler ağırlıklarına göre fiyatlandırıldıkları için, siparişiniz hazırlanıp tartılana dek gerçek fiyat bilinemediği için, çabuk bozulabilir ürünlere yönelik olarak hesaplanan maliyetin %125'i kadar kredi kartı yetkisi talep etme hakkını saklı tutmaktadır.Bodrum taze balık , yanlış, süresi dolmuş ya da limiti aşılmış kartlar kullanmak suretiyle verilen siparişleri işleme almayacaktır. Bu tür durum meydana geldiğinde sizinle derhal iletişime geçilecektir. Bodrum taze balık Hizmetlerinden yararlanma hakkınız, Bodrum taze balık ve/veya kredi kartınızı veren kurum tarafından belirlenen bazı sınırlandırmalara tabidir.

 

 

Ruhsat ve Mülkiyet Hakları

Telif Hakkı ve Mülkiyet: Tüm Site içeriği, tasarımı, metni, grafikleri ve ara yüzleri; bu doğrultuda yapılan derleme, seçim ve düzenlemeler ve yazılımın tamamı, Bodrum taze balık' in mülkiyetidir ve bunları kullanma ruhsatı kendisine verilmiştir. Kendi kullanımınız doğrultusunda yalnızca Bodrum taze balık’a sipariş vermek amacıyla siteyi görüntülemenize, elektronik olarak kopyalamanıza ve yazılı çıktısını almanıza müsaade edilmektedir. Sitedeki malzemelerin değiştirilmesi, dağıtım ya da yukarıda bahsi geçen amaçlar dışında yeniden üretim de dahil olmak üzere Bodrum taze balık 'nın yazılı izni olmaksızın başkaca şekillerde kullanılması kesinlikle yasaktır. Bodrum taze balık ve/veya üçüncü şahıs içerik sağlayıcılarının bu malzemelerin sahibi olduğunu ve telifli malzemeyi indirerek söz konusu mülkiyet haklarının hiç birini edinemeyeceğinizi kabul etmiş sayılırsınız. Bu doğrultudaki herhangi bir kullanım, Bodrum taze balık yazılı bildirimi üzerinde derhal sonlandırılacaktır.

 

Bodrum Taze Balık  Hizmetlerine Erişim

Erişim: Tüm ekipman ve hizmetleri temin edebilecek, Bodrum taze balık ve Siteye erişmeniz için gerekli olan tüm bilgi, telefon ve diğer görevlerden sorumlu olacaksınız. Bodrum taze balık Sitesindeki faaliyetlerinizin yürürlükteki tüm yasalar ve işbu Sözleşme çerçevesinde yürütüleceğini kabul etmekte ve yetişkin olduğunuzu (18 yaş ve üstü), işbu Sözleşmeyi akdetmeye ve yükümlülüklerinizi yerine getirmeye mezun ve yetkili olduğunuzu beyan etmektesiniz.

 

Bodrum taze balık Hizmetinin ya da Sitenin, aşağıdaki sebeplere bağlı ancak bunlarla sınırlı olmaksızın zaman zaman erişilemez ya da çalıştırılamaz durumda olabileceğini kabul etmektesiniz; (i) ekipmanın kullanım dışı kalması; (ii) Bodrum taze balık 'in zaman zaman yürütmekle sorumlu olduğu bakım prosedürleri veya onarımlar ya da (iii) Bodrum taze balık'in kontrolü dışında gelişen ya da Bodrum taze balık tarafından öngörülemeyen nedenler.

 

ID Numarası ve Şifreler: Bodrum taze balık Hizmetlerine erişim, kayıt esnasında sizin seçmiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifre kullanılarak sağlanır. Herhangi bir kişi tarafından hesabınıza yetkilendirilmiş veya yetkisiz erişim sağlanmasından tamamen siz sorumlusunuzdur. Şifrenizin gizliliği ve şifre ile Bodrum taze balık Hizmetlerinden faydalanmanızdan doğan tüm ücretlerin sorumluluğunu taşımayı, şifrenizin herhangi bir şekilde yetkisiz olarak kullanılması durumunda derhal Bodrum taze balık bildirimde bulunmayı ve Bodrum taze balık bildirimde bulunana kadar faydalanılan tüm Bodrum taze balık Hizmetlerinden sorumlu olacağınızı kabul etmektesiniz.

 

Hesabınız:Tarafınızdan veya Bodrum taze balık Hizmetlerinden faydalanması için hesap ve şifresini kullanmasına izin verdiğiniz herhangi bir şahıs tarafından kaynaklanan uygulanabilir vergi ve alımlar dahil olmak üzere hesabınıza yansıtılan tüm ücretlerden sorumlu olmayı ve bunları zamanında ödemeyi kabul etmektesiniz. Adres, ödeme bilgileri, telefon numarası, e-posta adresi ve teslimatınızın alternatif alıcısı dahil olmak üzere tüm hesap bilgilerinizi güncel tutmayı kabul etmekte ve onaylamaktasınız. Bilgilerinizi, İnternet Sitesindeki Hesabınız bölümünden ya da Müşteri Hizmetleri departmanımızla iletişime geçerek güncelleyebilirsiniz. Lütfen kredi kartı ve diğer ödeme bilgilerine ilişkin ayrıntıları e-posta yoluyla göndermeyiniz. Sahte bilgi sağlamayacağınızı, Bodrum taze balık sağladığınız tüm bilgilerden tamamen sorumlu olduğunuzu ve sizin hesap ve şifrenizle gerçekleştirilen tüm faaliyetlerin ve bilgisayarınızdan erişiminizin kısıtlanmasının sorumluluğunu üstlendiğinizi kabul etmektesiniz. Sitedeki tüm faaliyetlerinizde, yürürlükteki yasalara ve işbu Sözleşmeye riayet edeceksiniz. Bodrum taze balık'nın güvenlik sunucusu, ödeme bilgilerinizin İnternet üzerinde yol kat ederken okunamaması için söz konusu bilgileri şifreler. Ödeme bilgileriniz bize ulaşır ulaşmaz güvenli veri merkezine depolanır.Bodrum taze balık, ödeme bilgilerinizin gizliliğinin korunması ve yalnızca Bodrum taze balık Hizmetlerini size sağlarken bilgilerinize ihtiyaç duyan personellerin erişebilmesi için gerekli tüm çabayı sarf edecektir. Kayıt/sipariş formumuzda hassas bilgilerinize yönelik (kredi kartı numarası gibi) sorular ile karşılaştığınızda, söz konusu bilgi şifrelenecek ve şifreleme yazılımında muhafaza edilecektir. Sitemiz, kredi kartı ve banka hesap numaranızı, güvenli soket katmanı (SSL) şifreleme teknolojisi kullanılmak suretiyle İnternete aktarılmadan önce şifreler.

 

Düzeltmeler:

Önceden bize sağlamış olduğunuz bilgileri güncellemek veya düzeltmek isterseniz, yeni bilgilerinizi info@bodrumtazebalik.com adresine gönderebilir ya da doğrudan Bodrum taze balık sitesindeki Hesabınız adlı bölüme yönelerek, gerekli düzeltme ve güncellemeleri kendiniz yapabilirsiniz. Lütfen kredi kartı ve diğer ödeme bilgilerinizi e-posta yoluyla göndermeyiniz.

 

Gizlilik Politikası:

Uygulamalarımızı anlamak için, lütfen Bodrum taze balık Sitesi ziyaretlerinizi ve Bodrum taze balık Hizmetlerinden faydalanma koşullarınızı yönlendiren Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.

 

Kabul Edilebilir Kullanım Politikası

Size ait olan hesap ve şifre ile gerçekleştirilen tüm ve herhangi bir fiil ve kusurlardan tamamen tarafınız sorumludur. Aşağıdaki amaçlar doğrultusunda Bodrum taze balık Hizmetlerinin kullanılması dahil ancak bununla sınırlı olmamakla birlikte herhangi bir kabul edilemez faaliyette bulunmayacağınızı kabul edersiniz: (a) istenmeyen iletileri, zincirleme mektupları veya istenmeyen ticari e-postaları yaymak veya aktarmak; (b) belirli bir şahsa küfürlü, müstehcen, pornografik, alçaltıcı, taciz edici, saldırgan, amiyane, tehdit edici ya da kötü niyetli içeriğe sahip materyalleri yaymak ve aktarmak; (c) herhangi bir şahsın telif hakkını, ticari markasını, patentini, ticari sırrını ya da diğer fikri mülkiyet haklarını gerçekten veya potansiyel olarak ihlal eden dosya, grafik, yazılım ve diğer materyalleri yaymak ve aktarmak; (d) sahte bir kimlik yaratmak veya gerçek kimliği veya kökeni saklayarak herhangi bir şahsı kandırmak; (e) herhangi bir ithalat/ihracat yasasını, mevzuatı ya da Türkiye Cumhuriyeti,daireleri ve otoriteleri tarafından getirilen kısıtlamayı ihlal edici nitelikteki ileti ve içerikleri, gerekli onaylar, ruhsatlar ve istisnalar olmaksızın göndermek, yeniden ihraç etmek veya indirilmesine müsaade etmek; (f) Bodrum taze balık Hizmetlerinden faydalanan diğer hesaplarına ya da herhangi bir bilgisayar ağına müdahalede bulunmak, sekteye uğratmak veya yetkisiz erişim sağlamaya çalışmak; (g) virüs, Truva atı ya da diğer zararlı kod programlarını yaymak veya aktarmak; (h) Bodrum taze balık tarafından İşbu Sözleşmenin niyet mektubuna aykırı olduğu düşünülen herhangi bir fiil gerçekleştirmek.

 

Garanti Feragatnamesi; Sorumluluğun Sınırlandırılması; Zarar Tazmini

TARAFINIZ, BODRUM TAZE  BALIK HİZMETLERİ, SİTE VE İNTERNET KULLANIMININ DOĞURABİLECEĞİ RİSKLERİN YİNE TARAFINIZA AİT OLACAĞINI ÖZELLİKLE KABUL ETMEKTEDİR. BODRUM TAZE  BALIK HİZMETLERİ, SİTE VE SİTE İÇERİĞİ, "ŞİMDİKİ HALİYLE" VE "MEVCUT ŞEKLİYLE" TEMİN EDİLMİŞTİR. YÜRÜRLÜKTEKİ YASALARIN MÜSAADE ETTİĞİ ÖLÇÜDE, TÜM BEYANLAR VE TİCARİ ELVERİŞLİLİK, BODRUM TAZE  BALIK HİZMETLERİ, SİTE VE SİTE İÇERİĞİ YA DA BODRUM TAZE  BALIK HİZMETLERİ İLE BAĞLANTILI ÜRÜNLER DOĞRULTUSUNDA ÖZEL BİR AMACA UYGUNLUK DA DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE HER TÜRLÜ GARANTİLERDEN AÇIKÇA VEYA ÜSTÜ KAPALI OLARAK FERAGAT EDER. BODRUM TAZE  BALIK, HİÇBİR BEYAN YA DA SÖZ KONUSU BİLGİ, HİZMET VEYA ÜRÜNLERİN SAĞLANDIĞI ÜRETİCİ/TÜCCAR İÇİN GARANTİDE BULUNMAMAKTADIR. BODRUM TAZE  BALIK, SİTE VEYA BODRUM TAZE  BALIK HİZMETLERİ ARACILIĞIYLA SAĞLANAN BİLGİ, HİZMET VE ÜRÜNLER İÇİN HİÇBİR ELVERİŞLİLİK, DOĞRULUK YA DA İÇERİK BEYANINDA/GARANTİSİNDE BULUNMAMAKTADIR. AYRICA BODRUM TAZE  BALIK, SITE TARAFINDAN SAĞLANAN FONKSİYONLARIN KESİNTİSİZ VE HATASIZ OLACAĞI YA DA SÖZ KONUSU SİTENİN VEYA SUNUCUNUN VİRÜS VE DİĞER ZARARLI BİLEŞENLERDEN MUAF OLACAĞI KONUSUNDA DA GARANTİ VERMEMEKTEDİR.

 

NE BODRUM TAZE  BALIK NE DE BODRUM TAZE  BALIK YÖNETİCİLERİ, ÇALIŞANLARI, ORTAKLARI, BAĞLI KURULUŞLARI, ACENTELERİ, TEMSİLCİLERİ, ÜÇÜNCÜ ŞAHIS BİLGİ SAĞLAYICILARI, TÜCCARLARI YA DA RUHSAT SAHİPLERİ (TOPLUCA " BODRUM TAZE  BALIK TARAFLARI"), TAZMİN EDİCİ, DOĞRUDAN, DOLAYLI, ÖZEL, KAZARA, NİHAİ YA DA CEZALANDIRICI NİTELİKTEKİ HER TÜRLÜ ZARAR; VERİ, GELİR VE KARKAYBI, SİTE, BODRUM TAZE  BALIK HİZMETLERİ VE İNTERNETİN KULLANIMINA/KULLANILAMAMASINA BAĞLI OLARAK MEYDANA GELEN MÜLKİYET ZARARI DA DAHİL, ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE, HİÇ BİR ŞEKİLDE SORUMLU TUTULMAYACAKTIR. BODRUM TAZE  BALIK 'NIN SORUMLULUĞU, İADE EDİLEN ÜRÜNÜN MALİYETİNİ GERİ ÖDEMEK İLE SINIRLIDIR. BU DURUMDA TEK VE MÜSTESNA ÇÖZÜM YOLU, BODRUM TAZE  BALIK HİZMETLERİNİN KULLANIMINA SON VERMENİZ VE İŞBU SÖZLEŞMEYİ FESHETMENİZDİR. BODRUM TAZE  BALIK, SİPARİŞİNİZİ YA DA BELİRLİ BİR ÜRÜNÜN SİPARİŞ MİKTARINI SINIRLANDIRMA HAKKINI SAKLI TUTAR.

 

Sitedeki materyaller, yalnızca yasal kullanım için temin edilmiştir. Bodrum taze balık, Hizmet sunduğu belirli bölgelerde kullanım için söz konusu Siteyi işletmekte ve yine söz konusu materyallerin diğer bölgelerde kullanıma uygun olup olmaması hususunda herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Fiyat ve kullanılabilirliğe yönelik bilgiler, bildirimde bulunulmaksızın değişime tabi olmakla birlikte, coğrafi alanlara bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

 

İşbu Sözleşmenin tarafınızca ihlal edilmesi ya da hesap kullanımınıza bağlı olarak vuku bulan herhangi bir dava, faaliyet, yasal/yönetimsel takibat, iddia, talep, zarar, sorumluluk ve avukat ücreti gibi maliyetlerden Bodrum taze balık sorumlu tutmamayı,Bodrum taze balık dokunulmazlık vermeyi ve söz konusu durumlarda Bodrum taze balık savunmayı kabul etmektesiniz.

 

Muhtelif Hususlar

Sözleşmenin Sona Erdirilmesi:İşbu Sözleşme, burada kapsanan hususları kabul etmeniz üzerine yürürlüğe girer ve sona erme tarihine dek tam olarak yürürlükte kalır. Bodrum taze balık işbu Sözleşmeyi ya da Bodrum taze balık Hizmetlerini geçici olarak yürürlükten kaldırabilir veya tarafınıza tebligat göndermeksizin herhangi bir sebepten ötürü ve herhangi bir zamanda Bodrum taze balık Hizmetlerine erişiminizi kesebilir ya da geçersiz kılabilir. Siz de, herhangi bir sebepten ötürü, önceden bildirimde bulunmak suretiyle işbu Sözleşmeyi ve faydalanmakta olduğunuz Bodrum taze balık Hizmetlerini, aşağıda belirtilen şekilde sonlandırabilirsiniz. Söz konusu sonlandırma, tarafınızdan tebligat alındığı veya tebligatta belirttiğiniz sonraki bir tarihte yürürlükten kalkacaktır. Bodrum taze balık tarafınızca Bodrum taze balık Hizmetleri sonlandırılmadan önce faturalandırılan harç ve ücretleri tahsil etme hakkını saklı tutar. Tüm bunlara ek olarak, sonlandırma öncesi üçüncü şahıs bayiler ya da içerik tedarikçilerinden kaynaklanan ücretlerden tarafınız sorumludur.

 

Bildirimde Bulunma: Bodrum taze balık, işbu Sözleşmeye ilişkin herhangi bir değişiklik ya da irtibat söz konusu olduğunda, Bodrum taze balık Sitesine genel posta, elektronik posta veya Müşteri Kayıt Bilgilerinde belirtilen adresinize olağan bir posta göndermek suretiyle sizi haberdar edebilir. Siz de Bodrum taze balık +90 538 331 71 37 numaralı telefondan, elektronik posta üzerinden (Bodrum taze balık İnternet Sitesinde bulunan "İletişim" bölümünde belirtilen) veya aşağıdaki ilgili adresten bize ulaşabilirsiniz.

 

Bodrum Taze Balık
Adres : 
Bahçelievler Mah. 7168 Sok. No:3 /7

Turgutreis / Bodrum / Muğla

Tel: +90 546 197 13 00

E.Posta : info@bodrumtazebalik.com

 

 

Sözleşmenin Bütünlüğü: İşbu Sözleşme ve Gizlilik Politikası, Bodrum taze balık Hizmetlerinden faydalanmanıza ve Bodrum taze balık Sitesini kullanmanıza yönelik olarak tarafınız ile Bodrum taze balık arasındaki tüm sözleşmeyi kapsamaktadır. İşbu Sözleşmenin, sizin, Bodrum taze balık ve Bodrum taze balık taraflarının dışınızdaki kimselere herhangi bir hak veya çözüm yolu doğurması için oluşturulmadığını ve böyle bir durumun söz konusu olmayacağını kabul etmektesiniz. İşbu Sözleşmenin herhangi bir bölümü geçersiz ya da uygulanamaz görülür ise, söz konusu bölüm, yürürlükteki yasa çerçevesinde tarafların asıl niyetlerini aynen yansıtacak şekilde yeniden yorumlanacak ve Sözleşmenin geri kalan bölümleri tam olarak yürürlükte kalmaya devam edecektir. Taraflardan birinin işbu Sözleşmeye ait herhangi bir hükmün kati suretle yerine getirilmesi konusunda ısrar etmemesi, söz konusu hüküm ya da haktan feragat edildiği şeklinde yorumlanmayacaktır. İşbu Sözleşme, yasa çatışmalarına bakılmaksızın, Türkiye Cumhuriyeti yasaları altında yönetilecektir. Bodrum taze balık  ya da Bodrum taze balık Hizmetlerini/Sitesini kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir anlaşmazlık veya iddia söz konusu olduğunda, münhasır yargı yetkisinin İstanbul Adliyesi mahkemelerine ait olacağını kabul etmekte, Bodrum taze balık tarafları da dahil olmak üzere söz konusu anlaşmazlık ile bağlantılı olarak Muğla / Bodrum Adliyesi'de bulunan mahkemelerinin kişisel yargılama yetkisine açıkça rıza göstermektesiniz. Tarafınızın herhangi bir dava hakkı, iddia ya da dava hakkının vuku bulmasından itibaren bir yıl içerisinde tayin edilmeli veya yasaklanmalıdır.

 

Üçüncü Şahıs Hak Sahipleri: İşbu Sözleşmenin hükümleri, Bodrum taze balık taraflarının yararınadır ve her bir taraf, doğrudan kendi adına hükümleri savunma ve uygulama hakkına sahip olacaktır. Tarafınıza veya işbu Sözleşmenin izin verdiği kullanıcılara temin edilen işbu Sözleşme, tüm yükümlülükler ve kısıtlamalar, işbu Sözleşme ya da Bodrum taze balık Hizmetleri sona erene dek geçerliliğini koruyacaktır.

 

Değişiklik: Bodrum taze balık değişiklik yaptığı maddeleri Sitemize postalayarak herhangi bir zamanda işbu Sözleşmeyi değiştirebilir. Değiştirilen tüm maddeler, posta gönderilmesinden sonra ya da sitemize gönderilmesinin üzerinden bir hafta geçtikten sonra otomatik olarak yürürlüğe girecektir. Söz konusu değişikliğin yürürlüğe girme tarihinden sonra Siteyi kullanmanız, yapılan revizyonlara bağlı olmayı ve belirli aralıklarla bağlı olduğunuz Sözleşmenin geçerli halini belirlemek için bu sayfayı ziyaret etmeyi kabul ettiğiniz anlamına gelir. İşbu Sözleşme en son 10 Aralık 2012 tarihinde değiştirilmiştir.

 

BODRUM TAZE BALIK  HİZMETLERİNDEN FAYDALANAN MÜŞTERİLER İÇİN İLAVE KOŞULLAR

 

Bu bölüm yalnızca Bodrum taze balık Şirketinin Hizmetlerinden faydalanan Müşteriler için geçerlidir; bu bölümdeki herhangi bir koşul yukarıdaki koşullardan biri ile çelişirse, bu bölümdeki koşullara veya Şirket Hizmetlerinden faydalanan Müşterilere öncelik tanınacaktır. Müşteri Sözleşmesine ilişkin yukarıda belirtilen tüm diğer koşullar, Şirket Hizmetlerinden faydalanan Müşterilere uygulanacaktır.

 

Bodrum taze balık Hizmetleri

 

Site Üzerinden Sipariş Verme. Teslimatlar genellikle hafta içlerinde yapılır; kesin teslimat tarihleri için Teslimat Bilgisi sayfasını kontrol ediniz. Siparişler, işlem kapanma saatinden önce verilmelidir. Uygun teslimat süreleri ve ilgili teslimat ücretleri ile promosyonları, siz sipariş işlemlerini sürdürdükçe karşınıza çıkacaktır. Teslimat tarihinizden bir hafta öncesi de dahil olmak üzere istediğiniz bir zamanda sipariş verebilirsiniz. Teslimatınızın işlem kapanma süresine kadar, İnternet üzerinden (Sitedeki "Hesabınız" adlı bölüm) mevcut bir siparişi değiştirebilirsiniz (ürün ekleme - çıkarma, teslimat tarihinde değişiklik yapma ve siparişinizi iptal etme dahil). Sitedeki "Hesabınız" adlı bölümden veya mesai saatleri içerisinde 0216-461 0016 numaralı telefondan Şirket Hizmetleri Departmanımızı arayarak siparişlerinizi iptal edebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri saatleri için lütfen bu sitenin "Yardım " bölümüne bakınız. Ancak değiştirilen siparişler fiyat değişikliğine de tabidir ve istediğinin ürünün elimizde bulunup bulunmamasına bağlı olarak teslimat süresi de değişiklik gösterebilir. Gerekli işlem kapanış saatinden sonra iptal edilen siparişler, Müşteri Ana Sözleşmesinde belirtilen ücrete eşdeğer bir yeniden depolama ücretinin talep edilmesi ile sonuçlanacaktır.

 

Teslimatı almanız için, belirtmiş olduğunuz teslimat yeri Bodrum taze balık teslimat yapmasına ve sizin ya da alternatif alıcınızın seçmiş olduğunuz sürede teslimatı almasına elverişli, ticari bir bina olmalıdır. Söz konusu alternatif alıcı, teslimat için seçtiğiniz sürede teslimat yerinde değilseniz, ürünlerinizi sizin adınıza kabul edebilir. Bu durumda, tarafınıza uygulanacak olan koşulların aynısı alternatif alıcı için de geçerli olacaktır. Teslimat yerinde ürünleri alacak olan kimse, teslimatı almaya yetkili olarak düşünülecektir. Siz ya da alternatif alıcınız seçmiş olduğunuz teslimat süresinde belirlenen bölgede değil ise size ulaşmak ve söz konusu gün için teslimatınızı yeniden programlamak için gerekli tüm çaba tarafımızca sarf edilecektir. Bu tür bir durumda, herhangi bir sebepten ötürü siparişinizi size yeniden teslim edemezsek, sipariş iptal olacak ve yukarıda belirlenen ücret tarafınıza yansıtılacaktır.

 

Bodrum taze balık Hizmetlerine Erişim

 

ID Numarası ve Şifreler:Bodrum taze balık Hizmetlerine erişim, kayıt esnasında size verilecek olan kullanıcı adı ve şifre kullanılarak sağlanır. Şirket Hizmetlerinden yararlanan bir müşteriyseniz, kaydınız tamamlanmadan önce, ürün teslimatı için adresinizin Bodrum taze balık  tarafından doğrulanması gerekmektedir. Herhangi bir kişi tarafından hesabınıza yetkilendirilmiş veya yetkisiz erişim sağlanmasından tamamen siz sorumlusunuzdur. Şifrenizin gizliliği ve şifre ile Bodrum taze balık Hizmetlerinden faydalanmanızdan doğan tüm ücretlerin sorumluluğunu taşımayı, şifrenizin herhangi bir şekilde yetkisiz olarak kullanılması durumunda derhal Bodrum taze balık 'e bildirimde bulunmayı ve Bodrum taze balık 'e bildirimde bulunana kadar faydalanılan tüm Bodrum taze balık Hizmetlerinden sorumlu olacağınızı kabul etmektesiniz.

bottom of page